Telli küttepuud +372 52 92 305 

Küttepuude Müük (154) 30. mai 2013

Küttepuude müük Tartus, Elvas ja mujal Tartumaal on Kasumetsa Küttekontori põhitegevuseks juba  üle seitsmeteistkümne aasta. Küttepuid pakume nii toorete kui ka juba koheselt kütmiseks valmis kuivade halgudena. Küttepuude müük toimub aastaringselt ning alati on saadaval nii märjad kui ka kuivad küttepuud.

Erinevate halupikkustega kttepuude mk Tartus elvas ja Tartumaal
Küttepuude hind sõltub halu pikkusest ja kuivusest, alates 5rm on kohaletoomine koduhoovi Elvast kuni 30 km hinna sees! Küttepuud toome kohale veoauto kastis ja kõik hinnad kehtivad laotud ruumimeetri kohta.

Erinevate küttekehade jaoks pakume ka võimalust tellida erineva pikkuse ja jämedusega küttepuid. See tähendab, et võite korraga vabalt tellida oma järgmise talve küttepuudeks näiteks 5 rm 30 cm pikkuseid pliidipuid ja 10 rm 50 cm pikkuseid ahjupuid. Koostame koorma vastavalt vajadusele just nii nagu tarvis!

Miks tellida küttepuud Kasumetsa Küttekontorist

  1. Tasuta kohaletoomine alates 5 rm, Elvast kuni 30 km.
  2. Kindel kogus, kuna puud on meil alati mõõdetud.
  3. Kuivad ja märjad küttepuud saadaval aastaringselt, telli kohe kütmiseks või ise kuivatamiseks uut kütteperioodi ootama.
  4. Telli just selline koorem küttepuid, nagu vaja – vali ise kas toores või kuiv küttepuu. Pakume võimalust tellida korraga ühes koormas erinevaid puid nii pliidi, ahju kui ka katla kütmiseks.

Telli küttepuud Kasumetsa küttekontorist – toome küttepuud veoautoga otse koduhoovi. Lubame, et tellitud kogus on alati õige – meie kliendid ei pea pärast pettuma, et pool puuriita puudu jäi!

Lisainfo ja tellimine